Kerkoj qenin e humbur 100 euro shperblim

Numri i shpalljes: 17290 | Postuar në: 19.12.2015, 09:37
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 100 €

Kategoria Koha e lirë, Hobi, Kafshë / Kafshë / Qen

Lloji i shpalljes: Blihet/Kërkon


Per qdo info rreth vendndodhjes se qenit pason shperblimi prej 100 euro. Te jini te sigurt per pamjen e tij . Shiqoni fotot me kujdes dhe per qdo info ne kete nr tel 045/532-987 poashtu edhe ne viber.

 Viti     Viti

Dërgo E-mail

 Naser