shes xbock 360 slim me te gjitha mjetet percjellse

Numri i shpalljes: 202 | Postuar në: 26.10.2012, 18:32
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 450 € i diskutueshëm

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / Lojra PC dhe Video Lojra / Lojra për XBOX

Lloji i shpalljes: Shitet


shes xbock 360 slim +kinekt +4 gjystika+15cd origjinale te gjitha jan te pa perdorura

 Lipjan

 faruki