shitet trualli

Numri i shpalljes: 26945 | Postuar në: 02.06.2016, 13:31
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 21

Lloj i tokës: Bujqësore

Çmimi: 3.200 €

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Tokë - Komplote

Lloji i shpalljes: Shitet


Shitet 21 ari 28m2 truall ne Fushe Kosove afer fabrikes se baranve Prim Farm te lumi Sitnica e pershtatshme per serra dhe ndertime tjera.

 Fushë Kosovë     Fushë Kosovë 12000

Dërgo E-mail

 merita