DvD HOMELINE

Numri i shpalljes: 38172 | Postuar në: 05.02.2018, 15:45
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 20 €

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / DVD / HD / Video / Blu-ray Player / DVD Rekordera

Lloji i shpalljes: Shitet


eshte ne gjendje te mire ejap me garancion dvd edhe digitronin po vetem digitroni ka foto se dvd sikum ba viber+37744485549

 Ferizaj     Babush

Dërgo E-mail

 emin miftari