MOLERI

Numri i shpalljes: 38179 | Postuar në: 24.10.2021, 06:54
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje i diskutueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Riparime dhe servisime, Mirëmbajtje / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


BEJ LYRJEN E SHTEPIS BANESE APO LKALIT TUAJ ME NGJYRA TE NDRYSHME , LYRJEN E DRITAREVE , GILINDERAVE ETJE ME QMIM TE ARSYESHEM INFO NE TEL: 044662961

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Naimi