Ps3

Numri i shpalljes: 38348 | Postuar në: 23.12.2016, 11:35
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 80 €

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / Lojëra Konsole / Sony PS Playstation

Lloji i shpalljes: Shitet


Ps3i sapo ardhur nga suedia

 Vushtrri     Vushtrri

 Valdrin