Gjystik sony 2 edhe kabell qe lidhen 4 veta per fotball

Numri i shpalljes: 40898 | Postuar në: 04.02.2017, 10:47
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 15 € i diskutueshëm

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / Lojra PC dhe Video Lojra / Lojra për Sony PS Playstation

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes ni gjystik per sony 2 edhe kabell qe lidhen 4 persona per lojra mashum kontakt edhe viber +38649620667

 Fushë Kosovë     Fushë Kosovë 12000

 Ermal