Shes tank kamera

Numri i shpalljes: 42048 | Postuar në: 12.02.2017, 18:46
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 100 €

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Tank kamera perdoret me telefon android dhe ios eshte me wifi mundesh me ba video foto me ndegju zerin ka drite ka zom me 6 bateri 1.5v gjithe kontrollen e ban permes telefonit apo paisje si kjo cmimi i bler 159 euro

 Ferizaj     Ferizaj 70000

Dërgo E-mail

 Luli