SonyPlaystation

Numri i shpalljes: 42194 | Postuar në: 22.02.2017, 01:17
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 9.999 € i diskutueshëm

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


shitet inventari per sonyPlaystation 2-3-4
11tv 50inq
15sp2
15sp3
30ulse gaming 5 kauqa +karrika extra urgjent
Me marrveshje..

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 arianit