Vivax Point x500

Numri i shpalljes: 43468 | Postuar në: 10.03.2017, 17:18
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 90 € i diskutueshëm

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Shtesa për telefona celularë / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes Telefonin Vivax Point X500 Osht ne gjendje te rregullt punon perfekt ka Versionin Android 5.1 I bajn te gjitha aplikacionet si... Facebook, Messenger, instagram, Viber, Wahtssap etjera. Mon te na kontaktoni edhe Viber +386 49 800 482

 Besianë     Besianë

 Albitoni