Canon Eos 700D i ri i paperdour

Numri i shpalljes: 43493 | Postuar në: 12.03.2017, 17:08
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Rezolucioni: Të tjera

Marka: Canon

Çmimi: 490 €

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / Fotoaparate dixhitale

Lloji i shpalljes: Shitet


Canon Eos 700D i ri i paperdour i sapo ardhur nga Suedia

 Mitrovicë     Mitrovicë 40000

 Ori