Blej Pllak te Samsungut Grande Neo

Numri i shpalljes: 43524 | Postuar në: 14.03.2017, 16:22
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Samsung

Modeli: Grande Neo

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i shpalljes: Blihet/Kërkon / Shkëmbim i mundshëm


.

 Prishtinë     Prishtinë 10000

 .