Shes iphone 6 16GB

Numri i shpalljes: 43533 | Postuar në: 15.03.2017, 08:35
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Apple

Modeli: Iphone 6

Çmimi: 300 €

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes iphone 6 16GB shum i rujutun i ri weq 1 muj i perdorur Qmimi fiks

 Skenderaj     Skënderaj

 Asllan