ipono

Numri i shpalljes: 43720 | Postuar në: 25.03.2017, 17:48
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Të tjera marka

Modeli: ipone

Çmimi: 110 €

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i shpalljes: Shitet


shitet ipon 4s ne gjendje perfekte

 Prishtinë     Prishtinë 10000

 ......