Shes tuner per printer .

Numri i shpalljes: 44953 | Postuar në: 07.04.2017, 16:40
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 10 €

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / Fotokopjuese

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes 6 Tuner per Printer ne gjendje te rregullt .
Qmimi per cop 10 euro .

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Albert