Shitet Iphone 4

Numri i shpalljes: 45001 | Postuar në: 11.04.2017, 12:57
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Apple

Modeli: Iphone 4

Çmimi: 55 €

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes iphone 4. Ne gjendje shum te mirë.

 Prizren     Zhur

Dërgo E-mail

 Valdrit