Samsung Grand

Numri i shpalljes: 46208 | Postuar në: 24.04.2017, 15:11
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Samsung

Modeli: Grand

Çmimi: 50 €

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes samsung grand problem ka pllaka duhet me ndru

 Prizren     Prizren 20000

Dërgo E-mail

 Sevim