Shitet banesa ne katin e parë me 51

Numri i shpalljes: 46301 | Postuar në: 03.05.2017, 13:45
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 51

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 1

Çmimi: 31.000 € i pa diskutueshëm

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Banesa

Lloji i shpalljes: Shitet


Shitet banesa ne katin e parë me 51 meter ndertim i tregtis me mobile, posedonë fletëposeduse dhe perkthimi bahet menjeher mobil dhe viber +37744941007 skenda

 Fushë Kosovë     Fushë Kosovë 12000

 Skenderi