Xhirime të ahengjeve familjare

Numri i shpalljes: 46307 | Postuar në: 03.05.2017, 22:55
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 300 € i pa diskutueshëm

Kategoria Evenimete, Festa, Ekspozita, Tendera / Party - Festa - Ahengje

Lloji i shpalljes: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Ofert specjale gjat ketij sezoni të vitit 2017 per ju që dëshironi të keni ekip cilsor në incizimin dhe fotografimin e Dasmes, Fejeses, Synetis, Ditlindjes, Mbremjes te matures, Konferencave te ndryshme, Prezantimeve të rendesishme ETJ . Ne si ekip profesjonale ju ofrojm bashkëpunimin me ne me qmime shum të volitshem dhe me cilsi superjore Na kontaktoni në +377 44 888 698 VIBER +38649 888 698 si dhe +377 44 77 99 38 VIBER me respekt stafi i A&M

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

  Shërbime/Dasma & Fotografi