TIVIBU D SMART GO TV IM IPKO

Numri i shpalljes: 46311 | Postuar në: 04.05.2017, 12:00
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 250 €

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


PO OFROJ KETO SHERBIME
TIVIBU KANALET ME TE BUKURA TURKE
PAKO FAMILJARE
D SMART GO KANALET NGJAJSHME + SPORT
TV IM IPKO PAKO PREMIUM
PER PC PER LLAPTOPA PER TABLETA DHE PER SMART TV ANDROID
SI DHE JAP VPN PER TU KYQUR ME WEB FAQET E HUAJA
QMIMI 250 EURO PER 1 VIT
RAJONI PRIZREN
KETO MUNDEM ME JU INSTALU PAS PAGESES ME TEAM WIER MU KYQ TEK PC APO LLAPTOPI APO SMART TV JA APO TABLETIN TUAJ PRES MYSHTERIT SERIOZ

 Prizren     Prizren 20000

Dërgo E-mail

 rinor