Shes Kasetofonin

Numri i shpalljes: 46392 | Postuar në: 10.05.2017, 10:28
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 20 €

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / MP3 / 4 dhe iPod Player

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes kasetofonin me CD dhe USB eshte ne gjendje te rregullt.
Qmimi eshte i volitshem.
Ju Faleminderit per Mirekuptim!

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Edison