samsung edge 6

Numri i shpalljes: 47476 | Postuar në: 17.05.2017, 10:29
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Samsung

Modeli: samsung edge 6

Çmimi: 320 € i diskutueshëm

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i shpalljes: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


samsung edge 6 sikir i ri krejt paisjet + 2 futrolla+ 1 wireless charger per ma shume informata viber ose whatsapp +37744972555

 Prizren     Prizren 20000

Dërgo E-mail

 berk