Shitet Iphon 5 64 GB

Numri i shpalljes: 47560 | Postuar në: 24.05.2017, 13:24
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Apple

Modeli: Iphon 5 64 GB

Çmimi: 120 €

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i shpalljes: Shitet


Shitet Iphon 5 64 GB ne gjendje te rregullt dhe me garancion

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 xhevdet