Shitet iphone 5

Numri i shpalljes: 47605 | Postuar në: 30.05.2017, 12:50
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Apple

Modeli: Iphone 5

Çmimi: 100 €

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i shpalljes: Shitet


Shitet iphone 5 i perdorur ne gjendje shume te mire, numri kontaktues ; 0037744654754

 Ferizaj     Ferizaj 70000

Dërgo E-mail

 Adhurim shabani