Shes trakto 33

Numri i shpalljes: 47680 | Postuar në: 06.06.2017, 20:51
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 2.900 €

Kategoria Mjete motorike / Makina bujqësore - pyllore / Traktorë

Lloji i shpalljes: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Shes trakto 33 me rom dhe me vllaq

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Blerim