Cubot x9

Numri i shpalljes: 48835 | Postuar në: 23.09.2017, 22:10
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Të tjera marka

Modeli: Cubot x9

Çmimi: 70 € i diskutueshëm

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes cubot x9 ne gjendje te rregullt asht shum i rujtun nuk ka as ni problem shes me nje qmim te volitshem.
Viber +38649448047

 Prizren     Korishë

Dërgo E-mail

 Cubot