Jap banes me qira n Fush Kosov

Numri i shpalljes: 48843 | Postuar në: 25.09.2017, 23:20
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 1

Sipërfaqja: 6

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 5

Çmimi: 170 €

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Banesa

Lloji i shpalljes: Me qira


Jap banes me qira n qytetin e Fush Kosoves.Banesa gjendet perball Viva Freshit,kapen me ndertesen e Mob In dhe Euro Beni.
Banesa permban sallon me kuzhin,1 dhom gjumi,banjo,koridor dhe ballkon.

 Fushë Kosovë     Fushë Kosovë 12000

Dërgo E-mail

 Edon