Shes iphon 6s

Numri i shpalljes: 48869 | Postuar në: 10.10.2017, 19:37
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Apple

Modeli: Iphon 6s

Çmimi: 200 €

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes iphon 6s ne gjendje shum te mir i sapoardhur nga zvicrra

 Prizren     Prizren 20000

Dërgo E-mail

 Albert