Aparate për shuarjen e zjarrit

Numri i shpalljes: 48975 | Postuar në: 20.02.2018, 20:02
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1 € i diskutueshëm

Kategoria Të ndryshme

Lloji i shpalljes: Shitet


Shiten aparate dhe pajisje për shuarjen e zjarrit të certifikuara me norma nderkombetare.

Aparatet i gjeni në të gjitha madhësitë, prej 1 - 100kg.

Për më shumë informata vizitoni faqen tonë në www.albkos-int.com ose na kontaktoni në tel. 044 504605.

 Fushë Kosovë     Fushë Kosovë 12000

Dërgo E-mail

 Albkos International