PANASONIC AG-AC30

Numri i shpalljes: 53153 | Postuar në: 05.10.2018, 14:42
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1.200 €

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / Video kamera - Dixhitale

Lloji i shpalljes: Shitet


shes te gjitha kameren me paisjet percjellse komplet te reja qe 2 muaj jan ble vetem 2 dasma jan gjiru me to qmimi asht shum i mir i volitshem te interesuarit ju lutemi na kontaktoni ne numer te telefonit Urgjent Shiten 1200

 Prishtinë     Prishtinë 10000

 Flamur