Leshoj Banesen me qira

Numri i shpalljes: 53195 | Postuar në: 30.10.2018, 07:52
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 702

Ngrohja: Qendrore

Kati: 7

Çmimi: 320 €

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Banesa

Lloji i shpalljes: Me qira


Banesa gjindet ne Bulevardin Bill Clinton afer nenkalimit me pamje ka qendra.
Banesa ka kete renditje:
DHOMA - 2, BANJO, KORIDORI, TRAPEZARIA, KUZHINA, BALLKONI, SHPAJZI, lifti eshte funksional dhe gjindet ne katin e 7 .
Qmimi eshte 320 euro i diskutueshem.

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 shpetim