Slim Tea çaji per Dobsimi

Numri i shpalljes: 54250 | Postuar në: 24.12.2018, 00:19
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Apple

Modeli: 7

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i shpalljes: Shitet


Oferte fantastike
SLIM TEA 9+ Qaj për dobësim
Sasia 80gr.

Slim tea 9+ ka dy efekte kryesore për organizëm.
1- Tret ushqimet me shpejtësi.
2- Mban organizmin e ngopur.

Dobitë tjera:
▪️Dobëson me shpejtësi brenda javës.
▪️Stabilizon tensionin e gjakut (hipertensionin).
▪️Bën largimin e gazrave nga zorrët, i ndalon tërsisht.
▪️Largon rrezikun e Hemoroideve.
▪️Preferohet për personat që ushqehen me ushqime të shpejta që janë kaps.
▪️Mbron trupin nga pranimi i acideve.
▪️Largon toksinat që shkaktojn fryrjen e stomakut.

PËRDORIMI:
Çdo ditë 15 min para buke – Një lugë të mesme nga SLIM TEA 9+ në një gotë jogurt 100ml, përzihet dhe konsumohet.

Vrejtëje:
Nuk preferohet për shtatëzënat. gjidhënëset dhe të sëmuret me kolit.

 Prishtinë     Prishtinë 10000

 eBayKosova