servisime dhe instalime per nxemje qendrore

Numri i shpalljes: 54265 | Postuar në: 26.01.2019, 13:47
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Riparime dhe servisime, Mirëmbajtje / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


servisime per kajdajat elekrtike dhe pelet
intalime nxemje qenrore ujsjelles dhe sanitar

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Wassermann Thermo Group >(Ndërmarrje)