Tenda Dielli, Tenda Kalceto, Tenda Kamioni

Numri i shpalljes: 55287 | Postuar në: 04.02.2019, 16:51
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Industria Plastike

Lloji i shpalljes: Shitet


Ndertojme fort te jetoje gjate.
www.mabeplastik.com
Prodhojme
Tenda Kamioni, Tenda Dielli, Tenda Kalceto, etj.
Struktura hekuri dhe Karroceri Kamionesh.
Printime ne Baner dhe Adezive
Autostrada Dr-Tr Km 4

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 mabe plastik