Banese me qira ne ULPIANE

Numri i shpalljes: 55288 | Postuar në: 05.02.2019, 10:06
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 65

Ngrohja: Qendrore

Kati: 4

Çmimi: 200 € i diskutueshëm

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Banesa

Lloji i shpalljes: Me qira


Banesa eshte e pershtatsheme per familjar pasi qe ka afer qerdhen, shkollen, fakulltetin, qendren e qytetit dhe ka vend per parkim.

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 MIRE