shitet shtepia dhe 83 ari

Numri i shpalljes: 55299 | Postuar në: 16.02.2019, 12:10
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 4

Sipërfaqja: 9200

Numri i kateve: 2

Ngrohja: Me dru

Sipërfaqja e oborrit: 890

Çmimi: 75.000 € i diskutueshëm

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Shtëpi - Vila

Lloji i shpalljes: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


shitet shtepia me oborr 890 m2 dhe 13 pllaca me 83 ari
Fshati Sreck ( Sredska)
Perkthimi mbrenda dites tek Noteri
Ernesti 0038344623001

 Prizren     Reçan

Dërgo E-mail

 Ernest