Elektricist (Gjermani)

Numri i shpalljes: 56302 | Postuar në: 19.02.2019, 09:38
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Punë jashtë vendit

Gjinia : Mashkull

Arsimimi: 9 vjeçare + Profesion

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Shqip

Aftësi kompjuterike : Shum mirë

Çmimi: 2.000 € i diskutueshëm

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i shpalljes: Shitet


Për forcimin e ekipit tonë në Sindelfingen kërkojmë një individ të kualifikuar si Elektricist.

Detyrat tuaja të punës:

· Mirëmbajtja dhe riparimi i fasiliteteve të automatizuara

· Dokumentimi dhe analizimi i prishjeve të sistemit

· I aftë në mënyrë teknike

· Udhëheqja e një ekipi prej 3-4 elektricistësh tjerëLeadec Management Central Europe BV & Co. KG

Meitnerstraße 11

70563 Stuttgart, Gjermani.

Emaili: info@punsohu.eu
Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro.

Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Kushtrim