Teknikë të inxhinierisë civile (Gjermani)

Numri i shpalljes: 56303 | Postuar në: 19.02.2019, 10:26
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Punë jashtë vendit

Gjinia : Jo e rëndësishme

Arsimimi: Jo e rëndësishme

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Jo e rëndësishme

Aftësi kompjuterike : Jo e rëndësishme

Çmimi: 2.000 € i diskutueshëm

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i shpalljes: Shitet


Ofertë pune si teknikë të inxhinierisë civile në Gjermani

Reklamimi i vendeve të punës synon në mënyrë të barabartë aplikantët me dhe pa përvojë profesionale.

Detyrat e punës :
· Krijimi i gërmimeve dhe hapja e kanaleve
· Përdorimi i makinerive dhe pajisjeve për operim
· Vendosja e tubave të kanalizimeve dhe kanaleve të kullimit
· Instalimi i materialeve në argjinaturë
· Shtrimi i asfaltit

EGGERS Umwelttechnik GmbH

Niederlassung Nordëest
E-Mail: ibbenbueren@eggers-umwelttechnik.de
Rudolf-Diesel-Str. 6-8,
49479 Ibbenbüren

Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu
Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro.

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Punsohu.eu >(Ndërmarrje)