Elektricist/Mekatronist (Gjermani)

Numri i shpalljes: 56306 | Postuar në: 19.02.2019, 15:12
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Punë të përgjithshme

Gjinia : Jo e rëndësishme

Arsimimi: Jo e rëndësishme

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Jo e rëndësishme

Aftësi kompjuterike : Jo e rëndësishme

Çmimi: 2.000 € i diskutueshëm

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i shpalljes: Shitet


Oferta pune ne Gjermani si Elektricist/Mekatronist

Detyrat tuaja:
· Mirëmbajtja dhe riparimi i objekteve prodhuese si forcë e vetme përgjegjëse
· Zgjidhja e problemeve joproduktive të sistemit
· Monitorimi i shërbimeve të ndërtimit
· Shkëmbimi i njësive të kontrollit elektrik
· Përgjigja në thirrjet telefonike

H-O-T Härte- und Oberflächentechnik GmbH & Co. KG
Personalabteilung
Kleinreuther Weg 118
D-90425 Nürnberg
Tel.: 0911 36014-1031
www.hot-online.de
jobs@hot-online.de

Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu
Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro.

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Punsohu.eu >(Ndërmarrje)