Saldues (Gjermani)

Numri i shpalljes: 56309 | Postuar në: 20.02.2019, 09:34
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Punë jashtë vendit

Gjinia : Mashkull

Arsimimi: Jo e rëndësishme

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Gjuhë të tjera

Aftësi kompjuterike : Mirë

Çmimi: 2.500 € i diskutueshëm

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i shpalljes: Shitet


Saldues

Detyrat tuaja të punës:

· Montimi, cmontimi, dhe riparimi i aparaturave dhe pajisjeve në fabrika industrial
· Venia në punë e komponenteve dhe makinave
· Para-montimi dhe montimi i produkteve gjysëm të përfunduara dhe gypave
· Mirëmbajtja dhe puna riparuese

Veltec GmbH & Co. KG
Branch Bitterfeld Tulpenëeg
06780 Zörbig
Gjermani

Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu
Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro.

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Punsohu.eu >(Ndërmarrje)