Oferta Pune Saldues (Gjermani)

Numri i shpalljes: 56310 | Postuar në: 20.02.2019, 10:40
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Punë jashtë vendit

Gjinia : Mashkull

Arsimimi: Arsim i mesëm

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Gjuhë të tjera

Aftësi kompjuterike : Jo e rëndësishme

Çmimi: 2.100 € i pa diskutueshëm

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i shpalljes: Shitet


Saldues

Detyrat tuaja saldues:

· Punë salduese në inxhinerine mekanike prodhuese
· Prodhimi i pjesëve sipas skicimeve
· Bashkëpunimi në përmirësimin e vazhdueshëm të proceseve dhe departamentit

Wilhelm Bahmüller Maschinenbau Präzisionsëerkzeuge GmbH
Wilhelm-Bahmueller-Strasse 34
73655 Plüderhausen
Phone: +49 (0) 7181 809-208
Fax: +49 (0) 7181 809-5208
Email: bewerbung@bahmueller.de

Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu
Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Punsohu.eu >(Ndërmarrje)