Elektricist

Numri i shpalljes: 56312 | Postuar në: 20.02.2019, 11:29
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Punë jashtë vendit

Gjinia : Mashkull

Arsimimi: Arsim i mesëm

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Jo e rëndësishme

Aftësi kompjuterike : Mirë

Çmimi: 2.500 €

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i shpalljes: Shitet


Elektricist

Detyrat tuaja:

· Ndërtimi ose renovimi i instalimeve elektrike me fokus në inxhinieri mekanike

· Testimi i sistemeve elektrike duke përfshirë përgatitjen e raporteve të testimit

· Programimi PLC

· Mirëmbajtja e impianteve dhe pajisjeve

· Zgjidhja e problemeve dhe riparimi i makinave prodhuese, automjeteve, operimit dhe ndërtimit të elektricitetit

Eisenlegierungen Handelsgesellschaft mbH

Kremerskamp 16
47138 Duisburg
Email: pguttkorn@elg.de
www.elg.de
www.haniel.de

Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu
Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro.

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Punsohu.eu >(Ndërmarrje)