Marangoz/montues si shitës (GJERMANI)

Numri i shpalljes: 56319 | Postuar në: 20.02.2019, 15:09
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Punë jashtë vendit

Gjinia : Jo e rëndësishme

Arsimimi: Jo e rëndësishme

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Jo e rëndësishme

Aftësi kompjuterike : Jo e rëndësishme

Çmimi: 3.000 € i pa diskutueshëm

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i shpalljes: Shitet


Marangoz/montues si shitës

Detyrat tuaja:

· Shërbimi ndaj klientit dhe shitjet

· Krijimi i porosive, ofertave, urdhrave dhe faturave me softuer të veçantë të kompanisë

· Pranimi dhe shpërndarja e mallrave

· Prezantimi dhe ruajtja e mallrave

· Kujdesi i pikës së shitjes dhe magazinimi


RuckZuck.biz GmbH
Overather Str. 19
D-51429 Bergisch Gladbach
Bensberg


Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu
Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro
Email:info@punsohu.eu

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Punsohu.eu >(Ndërmarrje)