Saldues (Gjermani)

Numri i shpalljes: 56320 | Postuar në: 20.02.2019, 15:37
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Punë jashtë vendit

Gjinia : Jo e rëndësishme

Arsimimi: Jo e rëndësishme

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Jo e rëndësishme

Aftësi kompjuterike : Jo e rëndësishme

Çmimi: 2.000 €

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i shpalljes: Shitet


Ofertë pune për Saldues ne Gjermani.

Kërkojmë sa më shpejtë që të jetë e mundur për saldues të kualifikuar dhe me përvojë, mekanikë për përpunimin e fletëzave metalike, dhe mekanikë të ndërtimit për forcimin e ekipit tonë

Detyrat tuaja:

· Saldimi i strukturave të holla të metalta (MAG, TIG)
· Leximi i skicimeve inxhinerike
· Montimi i pjesëve të parafabrikuara sipas skicimeve inxhinierike

ROT-Lasertechnik GmbH
Vor der Bitz 2
56470 Bad Marienberg
E-Mail: info@rot-lasertechnik.de

Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu
Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro
E-mail: info@punsohu.eu

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Punsohu.eu >(Ndërmarrje)