Zdrukthëtar (GJERMANI)

Numri i shpalljes: 56321 | Postuar në: 20.02.2019, 15:53
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Punë jashtë vendit

Gjinia : Jo e rëndësishme

Arsimimi: Jo e rëndësishme

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Jo e rëndësishme

Aftësi kompjuterike : Jo e rëndësishme

Çmimi: 2.000 €

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i shpalljes: Shitet


Zdrukthëtar

Detyrat tuaja përfshijnë:

· Me profesionalizëm kryenië punë riparimi në orendi, p.sh. Tavolina dhe rafte, etj.

· Merrni pjesë në projekte të vogla të mirëmbajtjes, duke bërë punë tipike të zdrukthëtarisë, të tilla si aktivitete prerëse dhe montimi

· Koordinoni detyrat dhe caktoni terminet për klientët dhe përdoruesit

KFE Klinik Facility-Management Eppendorf GmbH

MARTINISTRASSE 52
20246 HAMBURG

Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu
Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Punsohu.eu >(Ndërmarrje)