Zdrukthëtar (Gjermani)

Numri i shpalljes: 56328 | Postuar në: 21.02.2019, 13:45
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Punë jashtë vendit

Gjinia : Jo e rëndësishme

Arsimimi: Jo e rëndësishme

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Jo e rëndësishme

Aftësi kompjuterike : Jo e rëndësishme

Çmimi: 3.500 €

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i shpalljes: Shitet


Zdrukthëtar (Gjermani)

Detyrat dhe Pergjegjesite :
• Performimi i testimeve të pajisjeve në fushën e ndërtimtarisë në institutin e testimit, psh. Aplikacionet në mbrojtjen kundër zjarrit, njohjen e zërit etj
• Pjesëmarje vëzhguese në këto testime
• Projektimi i modeleve si dhe detyra të tjera të pavarura teknike
• Prokurimi i materialit
• Sqarimi I cdo detaji me kolegët tuaj

Eksperfencat :
• Edukim si zdrukthëtar, apo ndonjë degë tjetër e ngjashme
• Shijimi i punës në sektorin e zhvillimit
• Trajtim serioz i punës. aktiviteteve në institutin për testim dhe kolegëve
• Gatishmëri për udhëtim gjatëjavës
• Aftësi të komunikoni dhe veproni në mënyrë të pavarur me aksionarët tanë

Vendi: Ratingen, Gjermani.

Data e Skadimit: 20 Prill, 2019
Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu
Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro
Email: info@punsohu.eu

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Punsohu.eu >(Ndërmarrje)