Kuzhinier (Zvicër)

Numri i shpalljes: 56330 | Postuar në: 21.02.2019, 14:39
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Punë jashtë vendit

Gjinia : Jo e rëndësishme

Arsimimi: Jo e rëndësishme

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Jo e rëndësishme

Aftësi kompjuterike : Jo e rëndësishme

Çmimi: 4.500 €

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i shpalljes: Shitet


Ofertë pune për Kuzhinier ne McDonald's.

Përshkrimi :
• Swis Charlet ka qenë gjithmonë në lidhje me persona qe posedojnë pasion per punë dhe si punëdhënës ne jemi fokusuar te krijojmë staf me mundësi të mëdha të karrierës.
• Ne jemi krenar që shumë të huaj zgjedhin McDonalds për të filluar jetën e tyre të punës dhe të krijojnë një karrierë te dobishme.
• Zvicra posedon Swis Charlet si një nga punëdhënësit më të mëdhenj të vendit me më shumë se 85.000 të punësuar në më shumë se 1400 restorante. Ne jemi krenar qe jemi ne mesin e 50 punëdhënësve më të mire të Zvicres .

Detyrat dhe Përgjegjesitë :
• Ne ofrojmë një mjedis te mirë që sjell një përvojë të klasit botëror
• Duhet te jeni këmbë-shpejt per ti ndihmuar klientët tanë të marrin atë që duan.
• Orar fleksibil të punës që më së miri i përshtatet jetën tuaj.
• Ju "mësojnë ndërsa ju i keni fituar" nëpërmjet programeve tona të klasit botëror të trajnimit
• Duke qenë aktiv në komunikim
• Një person energjik. pozitiv dhe miqësor

Vendi: Zermatt, Zvicër.

Data e Skadimit: 13 Prill, 2019
Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu
Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro
Email: info@punsohu.eu

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Punsohu.eu >(Ndërmarrje)