Recepsionist (Zvicer)

Numri i shpalljes: 56331 | Postuar në: 21.02.2019, 16:15
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Punë jashtë vendit

Gjinia : Jo e rëndësishme

Arsimimi: Jo e rëndësishme

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Jo e rëndësishme

Aftësi kompjuterike : Jo e rëndësishme

Çmimi: 3.000 €

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i shpalljes: Shitet


Recepsionist (Zvicer)

Përshkrimi
Kërkojmë recepcionist /e qe është komunikativ dhe i sjellshëm me konsumatoret tanë.

Eksperiencat
• Njohuri te paketës Microsoft Office
• Komunikum te mirëfillt
• Të jetë i sjellshëm
• Shkollimi - minimalisht diploma e shkolles se mesme
• Eksperienca e punes konsiderohet si aset

Vendi: Zurich, Zvicër.

Data e Skadimit: 13 Prill, 2019
Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu
Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro
Email: info@punsohu.eu

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Punsohu.eu >(Ndërmarrje)