Elektricist (Gjermani)

Numri i shpalljes: 56332 | Postuar në: 22.02.2019, 09:38
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Punë jashtë vendit

Gjinia : Jo e rëndësishme

Arsimimi: Jo e rëndësishme

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Jo e rëndësishme

Aftësi kompjuterike : Jo e rëndësishme

Çmimi: 2.500 €

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i shpalljes: Shitet


Elektricist (Gjermani)

Detyrat dhe Pergjegjesitë
• Montimi, ngjitja dhe mirëmbajtja e pajisjeve mekanike dhe elektrike, performimi i montimeve në bazë të dokumentimit dhe skicimeve
• Rregullimi dhe optimizimi i komponentëve elektrikë për përdorim si produkt final duke përdorur analizat e rrjetit dhe oskiloskopët
• Kontrollimi i cilësisësë komponentëve të prodhuar
• Performimi i testimit për sigurimit e pajisjeve

Vendi: Aachen, Germany.

Data e Skadimit: 15 Mars, 2019
Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu
Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro
Email: info@punsohu.eu

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Punsohu.eu >(Ndërmarrje)