Zdrukthëtar (Gjermani)

Numri i shpalljes: 56340 | Postuar në: 25.02.2019, 09:28
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Punë jashtë vendit

Gjinia : Jo e rëndësishme

Arsimimi: Jo e rëndësishme

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Jo e rëndësishme

Aftësi kompjuterike : Jo e rëndësishme

Çmimi: 2.000 €

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i shpalljes: Shitet


Zdrukthëtar (Gjermani)

Detyrat dhe Përgjegjësitë :
• Menaxhimi i projekteve/ koordinimi me projektet madhore
• Planifikimi dhe kontrollimi i të gjitha hapave të projekteve
• Udhëheqja e ekipeve të punës
• Porositja dhe blerja e materialeve
• Sigurimi i cilësisë së projekteve

Eksperiencat :
• Së paku 5 vite përvojë pune në zdrukthëtari
• Njohuri në montimin e dyerve dhe dritareve
• Nivel i lartë i punës ekipore dhe paraqitje miqësore
• Njohuri të mira në mjeshtëri dore dhe i sjellshëm
• Së paku dyvite përvojë në menaxhim të projekteve
• Njohuri montuese
• Posedimi i patent shoferit, kategoria B

Vendi: Hamburg, Gjermani.

Data e Skadimit: 19 Prill, 2019
Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu
Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro
Email: info@punsohu.eu

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Punsohu.eu >(Ndërmarrje)